KAVÁRNA

V sídle společnosti KÁVA NOVA můžete navštívit prezentační kavárnu, kde si v příjemném a klidném prostředí vychutnáte naši lahodnou kávu, kterou Vám připravíme tak, jak ji máte rádi. Nebudeme Vás poučovat, co je správné a jakou kávu máte podle posledních trendů mít rádi. Budete-li však mít zájem, povíme Vám o kávě mnoho zajímavých informací. Pro nás je totiž nejdůležitější, aby Vám káva chutnala a tím také splnila Vaše oprávněné čekání na chvíle zasloužené pohody a odpočinku u šálku dobrého moku. Proto Vám ji připravíme podle Vašeho přání.

Náš pečlivě školený personál Vám před přípravou kávy možná položí více otázek, než je v dnešní uspěchané době obvyklé, ale věřte, že tak činí proto, aby Vám připravil kávu právě podle Vašeho přání. Základem pro přípravu všech druhů káv jsou espressa pražená a míchaná podle naší vlastní receptury. V kavárně připravujeme kávu ze směsí Casiopea a Andromeda, o kterých se více dočtete v sekci O naší kávě.

Kromě naší prémiové kávy si u nás můžete pochutnat na kvalitních sypaných čajích, skvělých studených i teplých nápojích s chutí zázvoru, máty nebo květu černého bezu, moštech a teplých ovocných nápojích nebo přívlastkových vínech rodinného vinařství Žídek z mikulovské oblasti. Pro milovníky „ostřejších“ nápojů máme v nabídce speciálně vybrané rumy, brandy i likéry tak, aby se s chutí kávy příjemně snoubily. V nabídce naší kavárny nechybí ani domácí i profesionálně připravované dezerty. Nabídku naší kavárny najdete zde.

Naše malá a útulná kavárna je vybavena projektorem a plátnem. Je tedy možné zde pořádat různá tematická setkání skupin přátel, ale i pracovní jednání s projekcí.

Rezervace na tel.: +420 774 978 657

náš facebook

K příjemnému posezení u dobré kávy Vás srdečně zve tým kavárny KÁVA NOVA

KÁVA NOVA – káva, která nám chutná.